Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

Profesjonalna organizacja szkoleń www i różnych konsultacji online

Profesjonalna organizacja szkoleń www i różnych konsultacji online

Wiadomości dla osób chcących zorganizować szkolenie wirtualne we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na witrynie www. Na dodatek eksperci ochoczo się nimi podzielą, gdy ktokolwiek się z nimi skontaktuje. Webinary mogą mieć profil szkoleniowy, informacyjny albo promocyjny. Przekazywane są zawsze w czasie realnym, za pomocą nowocześnie przygotowanej platformy. Kompletna organizacja webinarów ma miejsce przy zastosowaniu techniki webcast.

Specjaliści zajmują się reklamy wydarzenia w Internecie, w sposób maksymalnie dostosowany do grupy docelowej. Będzie to odnosiło się również do działań w social mediach, co teraz jest powszechnie spotykane. Kanał promocji będzie w każdej sytuacji przystosowany do oczekiwanej ilości odbiorców. Webinar będzie odbywał się na platformie NXWEBINAR, posiadającej sporo opcji. Z tego względu spotkania online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować oraz zaznaczyć pokój spotkań, a następnie skorzystać z prostego w obsługiwaniu interfejsu. Co nie bez znaczenia, każdy webinar można zapisać oraz zobaczyć dokładnie wówczas, kiedy ma się taką potrzebę. Jest to między innymi dobre dla osób, jakie w konkretnym czasie nie mogły wziąć udziału w spotkaniu online. Specjaliści z PLATINUM MEDIA dbają o to, żeby konkretny event został bardzo dobrze odebrany i służył promocji marki klienta. Marka dysponuje prywatną platformą broadcastową, nadającą się do personalizacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz