Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Internetowa strona – jakie są etapy jej realizacji

Internetowa strona – jakie są etapy jej realizacji

Prosta nawet strona internetowa będzie wymagała należytego zaprojektowania, zrobienia a na koniec uruchomienia w sieci. Dlatego też jeżeli ktoś będzie planował taką zrobić dla firmy, to musi być świadomy, z jakich etapów cały proces będzie się składał. Po pierwsze należy znaleźć kogoś, kto zajmie się wszystkimi pracami. Zrobić to można przy użyciu wyszukiwarki internetowej, po wpisaniu w niej słów strona www otrzyma się wykaz wyników do przejrzenia. Projektowanie strony rozpocząć trzeba od dokładnego określenia swoich potrzeb i oczekiwań.

W oparciu o tę wiedzę do przygotowania będzie ogólny zarys budowanego serwisu razem ze wszystkimi funkcjonalnościami. Na tym etapie ustala się też zakres prac do wykonania oraz koszty, które wiązać się z tym będą. Jeżeli podejmie się decyzję o dalszych pracach, to trzeba wszystkie ustalenia dokładnie spisać, umowa określająca te wszystkie informacje to ważna rzecz jakiej nie należy pomijać. Po jej podpisaniu wykonawca zapewne przystąpi do wykonywania.

Z jednej strony będzie przygotowywana graficzna oprawa, a z drugiej programiści zaczną opracowywać wszystkie potrzebne funkcje oraz wstępnie wszystko konfigurować. Ten etap trwa dopóki wszystko nie będzie zaakceptowane przez klienta, a także dokładnie przetestowane i sprawdzone. Dopiero wówczas planować można uruchomienie strony i jej udostępnienie w sieci. W wielu przypadkach na tym współpraca się nie kończy, bo strona jest rozwijana o kolejne funkcjonalności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz