Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYZdrowie

Tężyzna fizyczna a uroda – jak zadbać?

Tężyzna fizyczna a uroda – jak zadbać?

Lato obfituje w dużo owocowych rarytasów, na jakie z utęsknieniem czekamy przez większą część roku. Nie ma przyjaźniejszych witamin, jak te, pochodzące ze dopiero co zerwanych z drzewa czy krzaka owoców, dojrzałych w słońcu, przepojonych wonią świeżości.

Niemal każdy owoc jest znacznie bardziej wartościowy od barwnej tabletki witaminowej z apteki. Których witamin dostarczamy organizmowi podjadając w ogrodzie? Truskawki pojawiają się na krótko, poprawnie jest więc maksymalnie wykorzystać ich atuty. Są idealnym źródłem witamin C, A i B. Ułatwiają przyswajanie żelaza z innych towarów, poprawiają trawienie tłuszczu i białka, zmniejszają ciśnienie oraz neutralizują substancje rakotwórcze – przetestuj acai berries cena. Poprawnie wpływają na skonstruowany przez nas nastrój. Czy ktoś zdaje sobie sprawę z tego, iż czereśnie opóźniają proces starzenia? Zawierają dużo witaminy C, A, B i flawonoidy. Neutralizują działanie wolnych rodników, a tym samym spowalniają starzenie się skóry. Oczyszczają organizm z toksyn. Maliny są bogatym źródłem witaminy C i błonnika.

Oprócz innych składników mineralnych mają witaminę E oraz kwas foliowy. Witamina C wzmacnia naszą idealną odporność – sok malinowy jest w szeregu przypadków używany przy przeziębieniach i stanach grypowych. Muszą zajadać się nimi kobiety planujące ciążę – ze względu na sporą ilość kwasu foliowego. Wiśnie, których możemy spotkać kilka odmian, zawierają też witaminę C, opłacalnie działają na cerę, oczyszczają organizm ludzki z toksycznych substancji. Korygują pracę układu krążenia. Nie zapominajmy wobec tego o podskubywaniu takich witamin prosto z krzaka, jednakowoż też o tym, że z ich ilością nie należy przesadzać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz